Pielęgnacja

Wykonujemy czyszczenie nawierzchni z kamienia i kostki brukowej.

Po dłuższym czasie nawierzchnie i kostki brukowe tracą swój pierwotny stan jaki był po powstaniu danego obiektu. Tracą swój kolor poprzez brud jak na nich osiada np. mech, piach.

Poprzez używanie odpowiedniego sprzętu oraz środków przywrócimy ich pierwotny wygląd przez co Państwo będą mogli dalej się cieszyć ich pięknym wyglądem.

Wieloletnie plamy, mchy i osady wymagające gruntownych prac czyszczących można łatwo usunąć za pomocą urządzeń z wyspecjalizowanym wyposażeniem i odpowiednio dobranymi środkami czyszczącymi.

Aby uniknąć trudnych i trwałych zabrudzeń należy przynajmniej dwa razy w roku przeprowadzić czyszczenie i impregnację nawierzchni brukowej.

Do impregnacji piaskowca, granitu, łupka, marmuru czy betonu proponujemy naszym klientom wyłącznie sprawdzone przez nas impregnaty. Tylko właściwy dobór odpowiedniego impregnatu pozwala w pełni cieszyć się walorami kamienia i zabezpieczyć go na długie lata.

Wskazane jest wykonywanie prac wiosną i jesienią, czyli wtedy kiedy przygotowywana jest kostka brukowa na sezon letni i zabezpieczana nawierzchnia przed skrajnymi warunkami atmosferycznymi w zimie.

 

 

ico

GALERIA

Nasze realizacje