Realizujemy

W ramach świadczonych usług realizujemy różnego rodzaju ogrody przydomowe.

Dopełnienie każdego budynku stanowi pięknie i funkcjonalnie wykonany ogród. Ogrodowe przestrzenie są elementem integrującym budynki z przyrodą.

Poza funkcją ogrodu przestrzeń w koło naszego domu może mieć specyficzny charakter i styl. Możemy tu wyróżnić ogrody klasyczne, nowoczesne tzw. modernistyczne, rustykalne tzw. wiejskie, japońskie, barokowe, krajobrazowy tzw. angielskie oraz mieszane. Te ostatnie łączą wiele elementów z poszczególnych styli ogrodowych w zależności od preferencji mieszkańców.

Harmonijnie wykonany ogród nie tylko daje nam poczucie bezpieczeństwa, ale także wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie.

Ogrody w naszym życiu wykorzystujemy na wiele różnych sposobów. Do najważniejszych należy funkcja produkcyjna, wypoczynkowa, sportowa, edukacyjna, reprezentacyjna, społeczna, a także hodowlana. Każdy z nas może wybrać z tego coś dla siebie i dostosować własny ogród do wymagań jakie taka przestrzeń ma spełniać.

Już na etapie projektowania i budowy własnego domu warto pomyśleć o ogrodzie. Trzeba już na tym etapie zagospodarowania działki pomyśleć o komunikacji, nawierzchniach, instalacji wodnej i oświetleniowej oraz punktach wyprowadzenia z budynku.

Jeżeli działka jest położona terenach podmokłych należy zaplanować system drenażowy i odwodnieniowy terenu. Woda zgromadzona w ten sposób może być wykorzystana w przyszłości do podlewania ogrodu.

Wykonanie ogrodu najlepiej zlecić specjalistom z wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Dzięki zleceniu tego zadania naszej firmie ogród zostanie nie tylko poprawnie zaprojektowany i wykonany, ale przede wszystkim będzie służył przez długie lata.

Bardzo często samodzielne próby wykonania ogrodu przez właścicieli kończą się jedynie pochłoniętymi finansami i wieloma problemami związanymi ze spontanicznym wykonaniem tego przedsięwzięcia.

 

 

ico

GALERIA

Nasze realizacje