Realizujemy

Realizujemy tereny zieleni przy firmach.

Tereny tego typu zieleni występują głównie przy budynkach firm produkcyjnych, handlowych, usługowych, stacjach benzynowych, domach weselnych, supermarketach, hotelach oraz spa.

Powierzchnia zielenie w przestrzeni produkcyjnej powinna stanowić od 30% do 70% ogólnej powierzchni zakładu. Jest to niezmiernie istotne ponieważ w tym przypadku zieleń stanowi oprawę plastyczną dla sztywnych ram i kształtów budynków przemysłowych.

Poza tą funkcją stanowi tak, że swego typu izolację od uciążliwego funkcjonowania obiektów gospodarczych tzn. przechwyci hałas, kurz i szkodliwe zanieczyszczenia powietrza. Ludzie pracujący w hałasie i zgiełku mogą znaleźć w dobrze zaprojektowanej zieleni swoistą enklawę aby odpocząć i zrelaksować się.

Zieleń przy budynkach firmowych podnosi walory estetyczne a jednocześnie rangę przedsiębiorstwa. Walory estetyczne są niezwykle istotne przy obiektach usługowych takich jak domy weselne, hotele oraz spa. Obecnie klienci zwracają uwagę nie tylko na cenę usług, ale także na estetykę, harmonię i ład w przestrzeni z której będą korzystali.

Poza rangą terenu, zieleń wzbogaca całą przestrzeń w przyjazny dla ludzi mikroklimat i wiążące się z nim poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Dzięki temu ludzie korzystający z harmonijnie zaprojektowanej zieleni wrócą ponownie zwiększając szansę na udaną współpracę z firmą.

 

 

ico

GALERIA

Nasze realizacje